به فروشگاه اینترنتی اداری سیتی خوش آمدید. ما ارائه‌دهنده‌ی محصولات ماشین های اداری، لوازم التحریر، انواع کارتریج و سایر ملزومات اداری هستیم که شامل پرینتر hp، کانن، برادر و کارتریج‌های جوهرافشان و لیزری و… می‌شود.

شیوه پرداخت:

  • پرداخت با کارت به کارت: در این روش، بعد از ثبت سفارش، اطلاعات حساب بانکی ما به شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید مبلغ محصول را به حساب ما واریز کنید.
  • پرداخت در محل: در برخی موارد، پرداخت در محل نیز امکان‌پذیر است. برای این کار، پس از تماس با ما و تأیید سفارش، یک نماینده برای شما اعزام می‌شود تا مبلغ محصول را دریافت کند و کالا را به شما تحویل دهد.

روش ارسال فروشگاه اینترنتی اداری سیتی

مزایای خرید و پرداخت در محل فروشگاه اینترنتی

خرید و پرداخت در محل فروشگاه اینترنتی برای برخی از مشتریان می‌تواند مزایایی داشته باشد. در زیر، به برخی از مزایای این روش پرداخت اشاره می‌کنیم:

  • امکان بررسی کالا قبل از خرید: با خرید و پرداخت در محل فروشگاه اینترنتی، شما می‌توانید کالا را قبل از خرید بررسی کنید و مطمئن شوید که با کیفیت و اصالت کالا مطابقت دارد.
  • اطمینان از تحویل کالا: با خرید و پرداخت در محل، شما می‌توانید از تحویل کالا به صورت مستقیم به دست خود اطمینان حاصل کنید و از این طریق از خسارت حمل و نقل و یا گم شدن کالا جلوگیری کنید.
  • امکان بازگشت کالا: در صورتی که کالای خریداری شده با مشکلاتی مواجه شود، با خرید و پرداخت در محل امکان بازگشت کالا به سادگی وجود دارد.
  • راحتی در پرداخت: برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند از پرداخت نقدی استفاده کنند و با خرید و پرداخت در محل فروشگاه اینترنتی این امکان را خواهند داشت.

لازم به ذکر است که این روش پرداخت بسته به فروشگاه و نوع کالاها ممکن است در دسترس نباشد و باید با شرایط هر فروشگاه، قبل از خرید، آشنا شوید.

لطفاً توجه داشته باشید که شیوه پرداخت ممکن است برای هر فروشگاه اینترنتی متفاوت باشد. قبل از خرید، بهتر است شرایط پرداخت فروشگاه را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.

در فروشگاه اینترنتی اداری سیتی شما مشتریان و همراهان گرامی می‌توانید از طریق تلفن‌های درج شده در وب سایت اداری سیتی 02188310571 – 02188811018 – 02188300185 – 0912248242 تماس بگیرید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری سیتی در اسرع وقت اقدامات لازم را جهت ارسال مرسوله انجام دهند.

همچنین شما مشتریان گرامی همانطور که گفته شد می‌توانید هزینه محصول خود را در هنگام تحویل آن و در محل پرداخت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری سیتی نیز در ارتباط باشید.